Eleks KM300 Serisi Karbon Monoksit Paneli

 3.831,45

Stokta

Açıklama

KM300 serisi kontrol panelleri ayrı ayrı kontrol edilebilen ve süpervize 1, 2, 3 veya 4 bölgeli olarak temin edilebilmektedir.

KM300 CO Kontrol Paneli büyük ve küçük ölçekli projelerde kullanılabilir. Her bir bölge 4500 m²’lik  alanı  kontrol edebildiği gibi, 4 bölgeli panel kullanılması halinde 18000 m²’ye kadar CO algılama yapılabilmektedir.

Her bir bölge için3 damarlı 1.5 mm² kablo üzerine en fazla 15 adet CO dedektörü bağlanabilmektedir. Ayrıca her bir bölge için 2 adet havalandırma/egzost rölesi ile 1 adet genel alarm rölesi, ayrı ayrı programlanabilir CO seviyelerine göre tanımlanabilmektedir.

Panel ile uyumlu saha cihazı olarak mikroişlemci tabanlı KMD300 dedektörleri kullanılmaktadır. CO algılama aralığı 0 – 300 ppm arasındadır. Dedektör üzerinde çakan yeşil ışık normal çalışma durumunu gösterir. Sürekli yanan kırmızı ışık ise 50 ppm üzerindeki CO yoğunluğunda görsel olarak haber verir. yanıp-sönen kırmızı ışık hata durumunu belirtmektedirTüm CO panellerinin ve CO dedektörünün CE, WEEE ve RoHS uyumlulukluk  sertifikaları mevcuttur.

Dolar kuru: 6,15 ten hesaplanmıştır. Alışlarda sipariş tarihi kuru baz alınır.